Ucz się z nami angielskiego przez Skype’a!

Internetowe lekcje języka

 

(Online-Language-Lessons.com)

 

to wspólny projekt i usługa szkół językowych

 

Cambridge School of English

oraz

L2—Language Consulting!

 

 

Jesteśmy grupą szkół językowych w Polsce, które odznaczają się długoletnim doświadczeniem w nauczeniu języków obcych, które zebraliśmy ucząc kilka tysięcy kursantów w naszych szkołach w Polsce. Prowadzimy również kursy dla pracowników międzynarodowych spółek takich jak Coca-Cola czy Novartis w siedzibie firmy, na terenie Wielkiej Brytanii oraz w innych dogodnych dla klienta lokalizacjach.

 

Biorąc po uwagę potrzebę opracowania nowych i innowacyjnych narzędzi do nauki języków oraz wsparcie jakie udzielamy naszym uczniom (w Polsce i w Wielkiej Brytanii) jak również poprawę procesu nauczania (organizowanie lekcji w dogodnych lokalizacjach), stworzyliśmy nową usługę, którą chcielibyśmy teraz zaoferować wszystkim zainteresowanym klientom indywidualnym, którzy chcą nauczyć się języka z pomocą doświadczonej i wykwalifikowanej kadry szkół językowych z wieloletnim doświadczeniem.

 

Na początku chcieliśmy zaoferować indywidualne internetowe lekcje języka angielskiego (Online English Lessons), ale jesteśmy gotowi poszerzyć naszą ofertę językową zgodnie z potrzebami klientów.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek jak również stron internetowych.

 

Skontaktuj się dzisiaj i dowiedz się więcej.